Konverentsi korraldab:

 

Hea endine ja tulevane konverentsi “Terve loom ja tervislik toit” osaleja!

Olete oodatud 21. märtsil 2024 konverentsile „Terve loom, Uudset loomakasvatuses“, mis toimub Eesti Maaülikooli peahoone aulas (Fr. R. Kreutzwaldi 1a)

Alates 2009. aastast oleme korraldanud konverentsi „Terve loom ja tervislik toit“ aruteludeks ja teadmiste vahetamiseks Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja ja loomakasvatuse instituudi vastutusvaldkondades.

Sellel aastal, arvestades praeguseid tingimusi ja tagasisidet kogukonnalt, oleme otsustanud teha väikese muudatuse meie tavapärases formaadis, korraldades selle pisut kitsama fookusega. See võimaldab meil senisest rohkem keskenduda loomakasvatusega seotud teemadele: saame pakkuda sügavamaid arutelusid, et edendada loomade tervist ja valdkonna jätkusuutlikkust.

Oleme kindlad, et "Terve loom" pakub jätkuvalt väärtuslikku kogemust kõigile osalejatele, andes küllaldaselt võimalusi kohtumisteks, õppimiseks ja kogemuste jagamiseks. Samal ajal töötame innukalt selle nimel, et tuua "Terve loom ja tervislik toit" konverents 2025. aastal tagasi uuenenud energiaga ja uute ideedega, mis on kogunenud vahepealse aja jooksul.

Olete väga oodatud osalema märtsikuus toimuval konverentsil "Terve Loom".

Detailsem info ja registreerumise link: https://vl.emu.ee/et/teadusinfo/oppepaevad/terve-loom-2024/